Jak rodzicem mogą kontrolować telefon komórkowy swojego dziecka.

Rodzice mają coraz większy problem z kontrolą treści, jakie przeglądają ich dzieci w Internecie. Internet, to nie tylko źródło wartościowych treści. Internet, tak jak realne życie posiada, także swoją ciemną stronę. Cyberprzestępcy, prześladowanie, brutalne treści, czy erotyka, to tylko z niektórych tematów, które mogą spotkać nasze dzieci w sieci.

Użytkowanie telefonu komórkowego w sposób nieprawidłowy może mieć poważny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci. Oprogramowanie (aplikacja) śledząca dzieci w Internecie, daje możliwość zdalnie podejrzeć przeglądane treści. Dzięki temu rodzice mogą w porę zareagować i zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku. W dzisiejszych czasach, rodzicom bardzo trudno jest stale kontrolować telefony swoich dzieci i czas wykorzystywania przez nich urządzenia. Dzięki oprogramowaniu szpiegującemu na system Android, mogą zdalnie zablokować aplikację, gry, lub komunikatory internetowe.

Podatność dzieci na zagrożenia z Internetu jest bardzo duża, ponieważ dzieci są naiwne i łatwowierne. Bardzo łatwo je zmanipulować. Rodzice, każdego dnia powinni przestrzegać i edukować dzieci w zakresie cyberprzemocy. Tego typu rozmowy mogą zaowocować w przyszłości ponieważ świadome dzieci, nie będą łatwym celem dla przestępców internetowych.

Czy wiesz, że nadmierne korzystanie z telefonu komórkowego przez dzieci może prowadzić do niskiej koncentracji, depresji, lęku, braku snu itp. Korzystając z aplikacji szpiegującej telefon, rodzice mogą podjąć odpowiednie działania w celu zapewnienia prawidłowego rozwoju swojego dziecka.

MySpyONE – jak aplikacja kontrolująca telefon może pomóc w eliminacji złych nawyków.

Nie ma możliwości by rodzice przebywali w pobliżu dzieci 24h. Jeśli chcą zapewnić dziecku bezpieczeństwo, powinni poznać ich codzienne nawyki. Dzieci mają to do siebie, że trudno im się dzielić swoimi sprawami z rodzicami. Bardzo często boją się  mówić o swoich problemach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

Masz pytania? Napisz. Odpowiemy jak najszybciej.

Dział sprzedaży

Poniedziałek - Piątek 9 - 17


tel. 22 2197505

tel. 788 911 788

tel. 690 510 690