SpyONE - Lider w branży aplikacji monitorujących telefon.

Lider w branży detektywistycznej, stał się globalnym producentem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo. Niosąc chęć pomocy rodzicom, dzieciom czy małżeństwom firma MySpyONE stworzyła nowoczesną aplikację na miarę XXI wieku – SpyOne™ .
Nasza misja

Bezpieczeństwo najbliższych jest sprawą priorytetową, dlatego każdy rodzic powinien zabezpieczyć swoje dziecko jak najlepiej. Dzięki współpracy z pedagogami, psychologami, programistami i informatykami udało nam się stworzyć wyjątkowy produkt. Miliony użytkowników na całym świecie korzystają z aplikacji SpyOne™ – świadczy to o najwyższej jakości naszego rozwiązania.

Technologia jutra

Najnowsza technologia jaką dysponuje Świat pozwoliła na stworzenie innowacyjnego produktu najwyższej jakości do kontroli telefonu dziecka, małżonka, pracownika czy osoby starszej. SpyOne to doskonałe narzędzie zapewniające bezpieczeństwo. Nasz zespół stworzył przyjazny i intuicyjny panel użytkownika dzięki któremu uzyskasz odpowiedzi na wiele pytań.

SpyONE Team

SpyOne™ Team to zespół ludzi, których połączyła jedna pasja. Zespół zrzesza specjalistów z branży programowania, projektowania interfejsów UI/UX, marketingu i reklamy, pedagogów czy socjologów. Pracują z nami, także światowej klasy detektywi, którzy doskonale znają potrzeby naszych klientów.
%
Satysfakcji

Instrukcja instalacji, którą otrzymają Państwo po zakupie jest prosta i intuicyjna. Dzięki temu w prosty sposób można zainstalować aplikację bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Do Państwa dyspozycji stworzyliśmy dział pomocy technicznej.

%
Bezpieczeństwa

Zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo danych. Konto użytkownika, jak i jego dane zabezpieczone są dwuetapową weryfikacją hasła oraz ``Google authorization``

%
Gwarancji

Gwarantujemy, że Państwa oczekiwania związane z działaniem produktu w 100% zostaną spełnione. Wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione, a prawda odkryta.

Zobacz prezentację naszych produktów

Poznaj możliwości oprogramowania SpyONE i dołącz do grona zadowolonych klientów.
SpyONE All in ONE

To co mówią nasi klienci, jest dla nas bardzo ważne

Każdego dnia rozwijamy nasze produkty, czerpiąc inspirację od naszych klientów.

Moje życie nie było łatwe, dużo stresów, pracy, wyjazdów służbowych. Mąż tego nie rozumiał i któregoś „pięknego” dnia przyłapałam go na zdradzie z koleżanką ( podobno byli pijani ). Nie byłam jakoś zła ponieważ praca mnie wykańczała w taki sposób, że nie miałam już siły się gniewać, wybaczyłam – obiecał, że to pierwszy i ostatni raz. Poszukałam w Internecie o podsłuchach na telefon, chciałam sprawdzić czy mnie nie oszukiwał już wcześniej, po dosłownie paru dniach dowiedziałam się, że planuje małżeństwo. Obecnie jestem po rozwodzie i dobrze mi z tym.

SpyONE nr1 !!! 🏆
Monika KGrafik

Posiadam biznes z wieloletnim stażem. Obroty gotówki w naszej firmie są naprawdę duże. Muszę mieć całkowitą pewność w stosunku do moich pracowników i partnerów. Dlatego, gdy zatrudniamy nowych pracowników na wstępie informujemy ich o tym, że ich telefony są monitorowane. Jest to część polityki naszej firmy. Dzięki aplikacji do monitorowania telefonu SpyONE, w firmie nie obserwuje się żadnych problemów.

Awesome work! 💪
Jarosław UInwestor

Zawsze byłam zazdrosna o mojego męża. Byliśmy młodym małżeństwem, a on wciąż pokazywał, że nie można mu do końca ufać. Pomyślałam, że może to ja niepotrzebnie się denerwuje i są to tylko moje urojenia. Jako, że jestem osobą, która nie pozwoli się oszukiwać szukałam rozwiązań w internecie. Trafiłam na podsłuch telefonu SpyONE. Zainstalowałam program w nocy. Okazało się, że z nagranych rozmów, nie wiele wynikało. SMS’y, które wysyłał również były krótkie i niewiele mówiły. Przeczytałam o innych funkcjach programu szpiegowskiego. Znalazłam taką opcję jak “nasłuch otoczenia – rozkład”. Opcja ta, pozwoliła mi zaplanować nagrywanie wszystkiego co dzieje się dookoła telefonu. Polecam wszystkim kobietą, które podejrzewają swoich facetów o skoki w bok. Dziękuję SpyONE.

Dziękuję!! 😎
Ania M.Nauczycielka

Nie miałem pojęcia o istnieniu takich programów. Dopiero w rozmowie z przyjacielem, dowiedziałem się, że jest możliwość ustalenia wierności partnerki w sposób dyskretny. Udało mi się zainstalować aplikację SpyONE swojej partnerce. Teraz jestem pewny, że wszystko jest OK, a moje domysły, to czysty wymysł. Miałem wyrzuty sumienia, że podjąłem się takiego kroku, ale przynajmniej wiem, że mój związek jest bezpieczny. Dziękuję za pomoc.

Świetnie!! 🤗
Janek MTrener

Kontakt

Masz pytania? Napisz. Odpowiemy jak najszybciej.

Dział sprzedaży

Poniedziałek - Piątek 9 - 17


tel. 22 2197505

tel. 788 911 788

tel. 690 510 690