Funkcje aplikacji SpyONE

SpyOne™ to bez wątpienia najlepsza aplikacja do kontroli telefonu dziecka. Dzięki SpyOne™ będziesz znał wszystkie czynności jakie wykonuje dziecko na telefonie. Nie tylko dowiesz się z kim rozmawia (historia połączeń) ale także poznasz treść wiadomości dzięki kopi, która pozostaje na serwerze. SpyOne™ pozwoli Ci także zlokalizować pozycję dziecka, bądź telefonu, gdy zdarzy mu się go zgubić. SpyOne™ śledzi, także wiadomości tekstowe SMS oraz popularne komunikatory typu: Facebook – WhatApp, Snapchat oraz historię przeglądanych stron.
Pierwsze Kroki z aplikacją SpyONE

1. Wymagany dostęp do urządzenia na których chcemy zainstalować aplikacje SpyONE. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.

2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut).

3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail.

4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.

5. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.

6. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android w wersji 4 - 13.

7. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu. Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.

8. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.

9. Aplikcja nie działa na systeme iOS ( iPhone ).

Informacje o połączeniach

SpyONE, zarejestruje wychodzące i przychodzące połączenia, nagrywając dwie strony we wszystkich telefonach obsługujących tą funkcję. W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa tj. Samsung A20/A21, A30/A31, A40/41, A50/51, A70/A71, A80/A81 i inne serii A oraz M tj. M21, M31 gdzie producent zablokował całkowicie możliwość nagrywania na oprogramowanie Europejskie. Spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu. O większości informacji dotyczących nagrywania połączeń można przeczytać w załączonych artykułach.

Zdalne sterownie kamerami (przednią i tylną)

SpyONE, daje możliwość uruchomienia kamery przedniej i tylnej bezpośrednio z panelu online. Dzięki temu, zobaczysz co kontrolowana osoba robi w danym momencie i z kim przebywa. Możesz, także wykonać zdjęcie by uwiecznić daną chwilę.
Wszystko całkowicie niewidoczne dla osoby kontrolowanej. UWAGA!! Funkcja ta może być niedostępna w urządzeniach firmy Xaiomi.

Aplikacja ZDROWIE

SpyOne wyświetli numery telefonu osoby dzwoniącej / wywoływanej, czas trwania każdego
połączenia. Jeśli numer jest zarejestrowany pod nazwą w książce telefonicznej, otrzymasz
jego imię oraz miniaturkę obrazu.

Książki adresowa

SpyOne monitoruje książkę adresową telefonu, daje dostęp do numerów telefonów oraz zdjęc przypisanych do kontaktów w telefonie. Zapewnia również pobieranie kontaktów w formacie csv.

Messenger, WhatsApp, Telegram, Signal, TikTok, Gadu-Gadu, Tinder e-maile i inne monitorowanie wiadomości błyskawicznych

SpyOne nadzoruje aplikacje społecznościowe, aby dowiedzieć się, o czym pisze użytkownik telefonu. Za pomocą SpyOne możesz monitorować wiadomości Messenger, TikTok, WhatsApp, Signal, Gadu-Gadu, Kakao, Viber, Line, Hike, Skype, Hangout, Tinder, Telegram, Wechat, Snapchat, Instagram, Zolo, Kik i e-maile i inne. Proszę pamiętać, że szyfrowanie end-to-end nie daje możliwości przechwytywania informacji z czatów. Są to tzw. sekretne czaty lub tajna konwersacja. Blokowane jest to poprzez aplikację która nie daje możliwości pobrania powiadomienia na telefon.

Lokalizacja GPS / BTS

SpyOne daje możliwość lokalizacji urządzenia. Zawsze wiesz, gdzie znajduje się telefon kontrolowany. Możesz wyświetlać lokalizację w interaktywnych mapach w czasie rzeczywistym. Do prawidłowej lokalizacji wymagane jest połączenie GPS.

Możliwe jest otrzymywanie powiadomień, gdy dotrą na miejsce docelowe. Funkcja rysuje pełną ścieżkę GPS telefonu przez cały dzień.

Pliki multimedialne

SpyOne przechwytuje każde zdjęcie zrobione telefonem. Zdjęcia które użytkownik zrobił telefonem są zapisywane w panelu. Możliwe jest przeglądanie zdjęć wykonanych wcześniej korzystając z funkcji wejścia na pamięć urządzenia i odnalezienia katalogu w którym są one zapisywane.

Historia przeglądanych stron WWW

SpyOne rejestruje wszystkie adresy URL, które odwiedził użytkownik w przeglądarce telefonu komórkowego. Będziesz mógł zobaczyć, na jakie strony internetowe użytkownik wchodził i co ogląda w Internecie przez przeglądarkę Chrome.

Kontrolowanie aplikacji

Możesz mieć dostęp do informacji która aplikacja jest najczęściej używana w telefonie. SpyOne wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji na telefonie. Pokazuje również, która aplikacja jest częściej używana. Możesz zawsze zablokować wybraną aplikację z pulpitu SpyOne

Śledzenie zdarzeń z kalendarza

SpyOne śledzi każdą aktywność kalendarza wprowadzoną do urządzenia. Rejestruje zaplanowane spotkania, przypomnienia oraz zadania, które zostały utworzone na urządzeniu użytkownika.

Zdalne Planowanie Zdarzeń

SpyOne daje możliwość zaplanowania robienia zdjęć lub nagrania otoczenia. Bardzo istotna cecha programu dzięki której możemy z wyprzedzeniem zaplanować np. nagranie otoczenia w danym dniu oraz czasie.

Uruchamianie funkcji na żywo

SpyOne daje możliwość uchwycenia w czasie rzeczywistym zdjęcia z przedniego oraz tylnego aparatu ( podczas rozmowy możemy wykonać zdjęcie z tylnego aparatu aby zobaczyć co dzieje się o toczeniu użytkownika telefonu ) jak i kontrola otoczenia na żywo. Możliwe jest uzyskanie natychmiastowej lokalizacji i wiele innych funkcji. Możliwość włączenia Ekranu na żywo – proszę pamiętać, że funkcja działa jak normalne przechwytywanie ekranu. W niektórych telefonach może pojawić się ikonka TV – przechwytywania ekranu. WAŻNE! W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna i nie działać prawidłowo. Wynika to z polityki firmy Xaiomi która nie daje możliwości zdalnego przechwytywania ekranu oraz polityki Google która tą funkcję z w systemie Android 10 wyłączyła – staramy się aby Nasi programiści ominęli tą restrykcję i dołożymy wszelkich starań aby Live Stream działał w przyszłości, o czym poinformujemy na Naszym Blogu. Jednym z rozwiązań jest zainstalowanie odpowiedniego Patcha którego jesteśmy pomysłodawcami. Dzięki tej możliwości można ominąć niedogodności jakie założył na system Android 10 jego producent Google.

Textogger

Textlogger zapewnia synchronizację danych w czasie rzeczywistym, co oznacza, że jak tylko naciśnięcie klawisza zostanie wykonane na klawiaturze, na docelowym urządzeniu będzie widoczne w panelu sterowania. Funkcja przechwytuje większość tekstu z klawiatury. W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna. Wynika to z polityki firmy Xaiomi która nie daje możliwości przechwytywania klawiatury. UWAGA!! Nie ma możliwości przechwytywania haseł.

Kopia informacji ze Schowka

Teraz możesz monitorować wszystkie teksty skopiowane przez użytkownika . Przydatna opcja jeśli ktoś kopiuje teksty ze stron internetowych i wysyła je dalej w e-mailu bądź na portalu społecznościowym, te zostaną automatycznie przechwycone i dostępne w sekcji schowka na panelu SpyOne.

Największe bezpieczeństwo danych

Dbamy o swoich klientów oraz ich prywatność. Dzięki usłudze Google Authorisation która znajduje się w sekcji zmień hasło na panelu SpyOne, zabezpieczysz swój panel dwuetapową weryfikacją hasła co wprowadza największe możliwe bezpieczeństwo Twoich danych.

Google Authenticator generuje kody weryfikacji dwuetapowej na Twoim telefonie.

Weryfikacja dwuetapowa zapewnia większe bezpieczeństwo Twojego konta SpyONE, ponieważ logowanie wymaga dwóch metod weryfikacji. Oprócz hasła trzeba też podać kod wygenerowany przez aplikację Google Authenticator na telefonie. Dzięki tej opcji nikt oprócz Ciebie nie będzie miał możliwość wejść na konto SpyONE.

SpyOne oferuje również wiele innych rozwiązań, takich jak podsłuch SMS / Podsłuch otocznia / Przechwytywanie Zdjęć / Zlokalizuj zgubiony telefon, Odblokuj urządzenie na określone czasy, wydarzenia systemowe itp.

Kontakt

Masz pytania? Napisz. Odpowiemy jak najszybciej.

Dział sprzedaży

Poniedziałek - Piątek 9 - 17


tel. 22 2197505

tel. 788 911 788

tel. 690 510 690